Кариери

Начало / За нас / Кариери / PHP Web Developer
ref №: Php - 191009 |  PHP Web Developer
Описание:
Корпус Дизайн Студио e компания за уеб дизайн и програмиране, която предлага цялостни рекламни рещения в Интернет.

За разширяването на екипа си търсим PHP Web Developer.

Отговорности:
 - Разработване на уеб базирани проекти;
 - Работа в екипи по уеб базирани проекти.

Изисквания:
 - Отлично владеене на PHP 5, MySQL, xHTML, XML, СSS, JavaScript, AJAX;
 - Предимство е работа с PHP Framework (Cakephp) решения;

Компанията предлага:
 - Възможност за професионално развитие;
 - Отлично възнаграждениe;
 - Ясно регламентирани условия за работа;
 - Допълнителни бонуси;
 - Приятна работна обстановка в екип с високо квалифицирани специалисти;
 - Фирмени обучения.

Кандидатите трябва да изпратят портфолио и автобиография/ CV с актуална снимка на: studio@corpus.bg
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Документите на всички кандидати са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

клиенти