Кариери

Начало / За нас / Кариери / Търговски Представител
ref №: sales-10409 |  Търговски Представител
Описание:
Coprus Design Studio е рекламна агенция, която предлага цялостно рекламно обслужване на своите клиенти.
В момента разширяваме екипа си и търсим търговски представител.

Отговорности и задължения:
- Активно търсене на нови клиенти, обслужване и задържане на настоящи клиенти;
- Носи отговорност за създаване на стойностни и технически издържани предложения към клиента;
- Подготвя и презентира оферти и предложения към клиента;
- Работи в екип с техническия отдел.

Изисквания:
-Търговски опит в сферата;
- Много добро владеене на писмен и говорим английски език;
- Много добра компютърна грамотност;
- Много добри организационни умения с цел точно изпълнение на задълженията и  спазване фирмена политика

Компанията предлага:
- Отлично възнаграждение;
- Трудов договор;
- Отлични условия на труд;
- Възможност за фирмени обучения и кариерно развитие;

Кандидатите трябва да изпратят автобиография/ CV с актуална снимка на studio@corpusbg.com.

Първоначален подбор ще бъде извършен по документи.
Само одобрените кандидати ще потърсим за интервю.

клиенти