Кариери

Начало / За нас / Кариери / Работа за търговски представител
ref №: sales-11310 |  Работа за търговски представител
Coprus Design Studio е рекламна агенция, която предлага цялостно рекламно обслужване на своите клиенти. За нуждите на уеб отдела ни търсим търговски представител, който ще предлага уеб дизайн услугите на компанията.

Отговорности и задължения:
 - Активно търсене на нови клиенти, обслужване и задържане на настоящи клиенти;
 - Носи отговорност за създаване на стойностни и технически издържани предложения към  клиента;
 - Подготвя и презентира оферти и предложения към клиента;
 - Работи в екип с техническия отдел.

Изисквания:
 - Търговски опит в сферата;
 - Много добро владеене на писмен и говорим английски език;
 - Много добра компютърна грамотност;
 - Много добри организационни умения с цел точно изпълнение на задълженията и спазване фирмена политика.

Предимство:
 - Търговски опит в продажбата на уеб сайтове и уеб приложения;
 - Познаване на материята;

Компанията предлага:
 - Отлично възнаграждение обвързано с индивидуалните резултати;
 - Трудов договор;
 - Отлични условия на труд;
 - Възможност за фирмени обучения и кариерно развитие;

Кандидатите трябва да изпратят АВТОБИОГРАФИЯ/CV с актуална снимка на jobs@corpus.bg.

Първоначален подбор ще бъде извършен по документи.
Само одобрените кандидати ще потърсим за интервю.

клиенти